Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet iGET SMART G81, 8 ", 3G, argjendtë/zezë

Kodi i produktit:
225173
3G:
Memorie e brendshme [GB]:
8
Trashësia [mm]:
124
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 
Ju kurseni : 5.37   (6%)
84.13 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.01 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

iGet ka sjellur në treg serinë e tabletave SMART që vijnë me performancë solide dhe të mirë për një çmim të volitshëm. Modeli G81 ju ofron ekran me madhësi 8", procesor 4 bërthamësh dhe lidhje me 3G rrjet në mënyrë që të futeni në internet dhe të përdorni aplikacione pa telashe. Imazhe të përsosura Tableta me ekranin me madhësi 8" ju sjell kualitetin HD me rezolucion prej 1280 x 800 piksela dhe teknologjinë IPS për imazhe kristal të pastërta, me ngjyra realistike dhe shikueshmëri në çdo kënd. Tabletë e fuqishme Aksesori është pajisur me procesorin MTK8321 që funksionon nën frekuencat 1.3GHz dhe kombinohet me 1GB RAM memorie për performancë solide të surfimit në internet, krijimit të dokumenteve apo luajtjes së videolojërave. Poashtu, ajo është pajisur me 8GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave e cila mund të zgjerohet me ndihmën e kartelës së memories me kapacitet deri në 64GB. Qëndro online Me iGet SMART G81 ju mund të lidheni me internet nëpërmjet 3G-së apo lidhjet me WiFi nën frekuencat 2.4GHz. Një palë kamera Aksesori ju ofron një mori karakteristikash për argëtim. Tableti të integruar përbrenda mban kamerën e përparme me 0.3 megapiksela si dhe kamerën e pasme me 2 megapiksela në mënyrë që të komunikoni me familjarë apo shoqëri dhe të fotografoni momentet më të bukura. Sistemi operativ Android Tableta vjen e pajisur me sistemin operativ të popullarizuar Android 7 Nougat. Ky verzion i Android-it është i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur për të gjithë pavarësisht moshës. Tableta mund të përditësohet me platformën FOTA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

3G:
Barteria [mAh]:
4000
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
8
EAN:
8594177650936
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
210
GPS:
Kodi i prodhuesit:
84000210
Lartësia [mm]:
10
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
3G/UMTS
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
8
Micro USB:
Modeli i procesorit:
MediaTek MTK8321
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0,338
Prodhuesi:
IGET
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
124
Ueb kamerë:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE