Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Lenovo TAB M10, 10.1", 3GB/32GB, i bardhë

Kodi i produktit:
256131
3G:
Qartësia e ekranit PPI:
224
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo Tab M10 është tablet për të gjithë familjen, i cili ju argëton me ekranin e madh dhe zërin tejet cilësor që vjen përmes teknologjisë Dolby Atmos. Tableti ka procesor 8 bërthamësh Qualcomm Snapdragon 450 me memorie 3 GB , e gjitha kjo e kombinuar me ekranin me prekje 10.1" ISP me rezolucion 1920 x 1200 piskel. Memoria e tij e brendshme është 32 GB me mundësi rritje përmes microSD. Tableti ka GPS të integruar, kamerë të pastër për fotografi (2 Mpx para dhe 5 Mpx prapa), lidhje me Wifi, 4G, Bluetooth 4.2, hapsirë për USB-C, audio jack 3.5 m. Produkti vjen me sistemin Android të instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

3G:
Barteria mAh:
4 850
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10.1
EAN:
1931245677230
Frekuenca e procesorit MHz:
1800
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
242
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
8
Kapaciteti i memories GB:
3
Kodi:
ZA490089CZ
Lansuar:
5. 3. 2019
Lartësia mm:
168
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme GB:
32
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Ngjyra:
Bardhë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha kg:
0,48
Prodhuesi:
Huawei
Qartësia e ekranit PPI:
224
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparëme MP:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
5
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
8.1
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB M10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE