Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Lenovo TAB M10, 10.1 " HD, 2GB, 32GB, i zi

Kodi i produktit:
268784
Barteria mAh:
4 850
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 429
Ueb kamerë:
Trashësia mm:
8.1
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 
Ju kurseni : 22.00   (16%)
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj

Koha e dërgesës: E papërcaktuar

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tablet për të gjithë familjen - ky është Lenovo Tab M10. Është shoqëruesi i përsosur për argëtimin tuaj me ekranin e gjerë dhe tingullin e cilësisë Dolby Atmos në një dizajn të këndshëm kompakt që nuk do t'ju shqetësojë. Tableti është i pajisur me një procesor të fuqishëm 4-bërthamor Qualcomm Snapdragon 429, i cili, së bashku me një memorien operative me kapacitet 2GB, dhe një kartë grafike të fuqishme, ju lejon të shfletoni në Internet, të lansoni aplikacione, të luani video me definicion të lartë dhe të luani lojëra sfiduese. Ekrani i tij IPS ka madhësi 10.1 " dhe rezolucion HD prej 1920 x 800 px. Memoria e brendshme e tij ka kapacitet prej 32 GB, dhe mund të zgjerohet përmes kartave microSD deri në 256 GB. Gjithashtu ofron WiFi, Bluetooth 4.2, GPS, kamerë të përparme 2 Mpx, kamerë të pasme 5 Mpx, dhe lidhës USB-C. Funskionimi i tij mundësohet nga bateria 4850mAh. Sistemi i tij operativ është Android OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
4 850
Besueshmëria:
99 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10.1
EAN:
193386047254
Frekuenca e procesorit MHz:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
242
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
8
Kapaciteti i memories GB:
2
Kodi:
ZA4G0019CZ
Lansuar:
3. 9. 2019
Lartësia mm:
168
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme GB:
32
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 429
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Pesha kg:
0,48
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
5
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
256
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
8.1
Ueb kamerë:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE