Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Lenovo TAB M7, 7'', 1GB/16GB, i zi

Kodi i produktit:
274838
Barteria mAh:
3500
Micro USB:
Trashësia mm:
8,25
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tablet ndërthurr një varg veçorish të përkryera teknologjike për plotësimin e nevojave tuaja. Është i pajisur me procesor MediaTek MT8321 me 4 bërthama dhe ka memorie RAM 1GB. Ekrani 7'' ofron rezolucion 1024 x 600 pikselë. Për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 16GB memorie të brendshme që mund të zgjerohet me karta microSD. Kamera përpara ka 2 megapikselë edhe e pasmja gjithashtu. Përfshin pranues GPS për navigim si dhe WiFi, Bluetooth, ndërfaqe USB dhe output për audio 3.5 mm. Bateria ka kapacitet 3500 mAh. Sistemi i tij operativ është Android Go.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
3500
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
7
EAN:
193386748076
Frekuenca e procesorit MHz:
4 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
176,33
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Kapaciteti i memories GB:
1
Kodi:
ZA550031CZ
Lansuar:
7. 11. 2019
Lartësia mm:
102,85
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme GB:
16
Micro USB:
Modeli i procesorit:
MediaTek MT8321
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Pesha kg:
0,236
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
2
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
8,25
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Lenovo TAB M7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE