Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Samsung Galaxy Tab A, 10.5", 32GB, 3GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
241996
Barteria [mAh]:
7300
Mbështetje për 4G / LTE:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
260

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tablet Samsung Galaxy A vie me karakteristika për të gjithë familjen dhe është projektuar për të maksimizuar lehtësinë e punës në internet dhe ofron një performancë shumë të lartë dhe një sërë veçorish praktike për punën e përditshme. Procesori i tabletit është 8 bërthamësh dhe funksionon në frekuencat 1.8 GHz dhe plotësohet me 3 GB memorie. Të dhënat tuaja ruhen në diskun me kapacitet 32 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 10.5" IPS, kualitet Full HD dhe me rezolucion 1920 x 1080 piksela. Për lidhjen e paisjeve periferike, ekzistojnë portet USB type-C dhe është i pajisur me një lidhës Pogo, dy kamera HD të integruar, WiFi, Bluetooth, GPS. Tablet Samsung Galaxy A ka një dizajn të hollë vetëm 8mm si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
7300
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
8801643406448
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1800
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
161,1
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
3
Kodi i prodhuesit:
SM-T595NZKAXEZ
Lansuar:
4. 8. 2018
Lartësia [mm]:
8
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
TFT
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 450
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha [kg]:
0,529
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
400
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
260
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Samsung Galaxy Tab A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE