Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 (T830), 64GB, 10.5 ", zezë

Kodi i produktit:
241985
Barteria [mAh]:
7300
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ueb kamerë:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
635.50 
Ju kurseni : 48.00   (8%)
587.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy Tab S4 (T830) ka procesor Qualcomm Snapdragon 835 8-bërthamor (4x 2.35 GHz dhe 4x 1.9 GHz) dhe ka 4 GB memorie. Të dhënat paraqiten në ekranin e shkëlqyeshëm AMOLED me prekje me diagonale prej 10.5 " dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksel. Për aplikacionet dhe të dhënat përdoruesi ka 64GB memorie të brendshme me mundësi për zgjerim përmes memorieve microSD. Ka poashtu WiFi, Bluetooth dhe GPS / Glonass. Posedon një portë 3.5mm për kufje, port USB Type-C, lidhës Pogo dhe dy kamera (13Mpx prapa dhe 8Mpx para). Celulari ka sensorët akselerometër, xhiroskop, busullë, sensor Hall, sensor RGB, është pajisur me baterinë me kapacitet 7300 mAh dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
7300
Diagonalja e ekranit ["]:
10,5
EAN:
8801643405694
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
SM-T830NZKAXEZ
Lansuar:
4. 8. 2018
Lloji i ekranit:
OLED
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8998
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Samsung Galaxy Tab S4 (T830) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE