Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Samsung Galaxy Tab S6, 6GB/128GB, Wifi, ngjyrë hiri

Kodi i produktit:
266126
Barteria mAh:
7 040
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Ndriçimi ƒ:
2
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
634.50 
Ju kurseni : 85.00   (13%)
549.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky tablet ndërthurr një varg veçorish teknologjike për përdorim në punë dhe për argëtim. Ka procesor Qualcomm Snapdragon 855 me 8 bërthama me frekuencë veprimi 2.8 GHz, memorie RAM 6GB. Ekrani me madhësi 10.5'' Super AMOLED ofron rezolucion 2560 x 1600 pikselë. Për të dhëna dhe aplikacione ka memorie të brendshme 128 GB që mund të zgjerohet deri në 1TB. Mund të përdoret për navigim, ka wireless ac, Bluetooth 5.0 BLE si dhe kamerë moderne USB type C (pjesa e pasme 13+5Mpx, pjesa e përparme 8Mpx). Bateria ka kapacitet 7040 mAh. Sistemi i tij operativ është Android 9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
7 040
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10,5
EAN:
8806090100055
Face ID:
Frekuenca e procesorit MHz:
2800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
244,5
GLONASS:
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
15
Kapaciteti i memories GB:
6
Kodi:
SM-T860NZAAXEZ
Lansuar:
1. 8. 2019
Laps:
Lartësia mm:
5.7
Lexues i kartave të memories:
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i memories:
LPDDR4X
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 855
Ndriçimi ƒ:
2
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha kg:
0.42
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
287
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
5
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
13
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
512
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
159,5
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB-C:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE