Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Huawei Mediapad T3 , 8-16GB, i hirtë

Kodi i produktit:
215585
Barteria [mAh]:
4 800
Memorie e brendshme [GB]:
16
Trashësia [mm]:
211,1
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti Huawei është pajisje unike dhe funksionale, e cila ka dy kamera, një të përparme 2Mpix dhe një të pasme 5Mpix, procesorë katër bërthamësh Qualcomm me frekuencë operimi 1.4GHz, memorie 16GB që mund të shtohet përmes microSD-ve, memorie operative me kapacitet prej 2GB, GPS për navigim më të lehtë, qasje në rrjete WiFi dhe Bluetooth. Tableti ka madhësi kompakte me ekran 8”, në të cilin shfaq imazhe me rezolucion 1280 x 800 piksel. Imazhet janë sikurse reale, tejet të qarta, dhe me ngjyra të ndezura të cilat do të ju fusin brenda botës dixhitale përmes lojrave, filmave apo librave. Ekrani, poashtu, ka të integruar teknologjinë IPS që mundëson shikimin e pamjeve nga çdo kënd i tij. Huawei përveç që është praktik për punë të përditshme, është tejet i lehtë të përdoret sepse ka të instaluar sistemin operativ Android dhe mbështetë teknologjinë OTG përmes portit microUSB.

Vlerësimet

Tableti eshte i mire dhe ka shpejtesine e mjaftueshme te procesimit per operim. Verzioni i aplikacioneve duhet te behen update dhe cdo gje eshte OK.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
4 800
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
8
EAN:
6901443173662
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
124,7
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
7,9
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TA-T380W16TOM
Lartësia [mm]:
8
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0,35
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
211,1
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Huawei Mediapad T3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE