Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Huawei Mediapad T3 10.0, 2GB/32GB, Wifi, i hirtë

Kodi i produktit:
276115
Barteria mAh:
4800
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 425
Trashësia mm:
7,95
Standardet Wi-Fi:
A, b, g, n
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 
Ju kurseni : 5.58   (4%)
133.92 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.16 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky tablet ofron një varg veçorish ideale teknologjike. Ka procesor QualcommSnapdragon 425 me 4 bërthama dhe frekuencë 1.4GHz. Memoria RAM ka kapacitet 2GB ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 32GB. Ekrani 9.6'' ofron rezolucion 1280 x 800 pikselë. Mbështet teknologjinë WiFi dhe Bluetooth për komunikim. Ka pranues GPS. Kamera përpara ofron 2 MPx ndërsa e pasme 5MPx. Sistemi i tij operativ është Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
4800
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
9,6
EAN:
6901443334032
Frekuenca e procesorit MHz:
1400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
229,8
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i memories GB:
2
Kodi:
TA-T310W32TOM
Lansuar:
22. 11. 2019
Lartësia mm:
159,8
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme GB:
32
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm Snapdragon 425
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave të procesorit:
4
OTG On-The-Go:
Pesha kg:
0,46
Prodhuesi:
Huawei
Qartësia e ekranit PPI:
157
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
5
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet Wi-Fi:
A, b, g, n
Trashësia mm:
7,95
Ueb kamerë:
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE