Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi (2020), 11'', 2020, 128GB, i hirtë

Kodi i produktit:
283439
Bluetooth:
Ngjyra:
Space Grey
Verzioni i Bluetooth:
5
USB-C:
Ueb kamerë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

859.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tableti i ri Apple iPad Pro 11" Wi-Fi (2020) përmban një ekran RETINA të lëngshëm me prekje 11" dhe me rezolucion 2388 x 1668 piksele si dhe kënde të gjera të shikimit. Fuqia jepet nga bateria A12Z Bionic me arkitekturë prej 64 bitësh. Poashtu, një memorie 128GB e brendshme është në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikimet. Ekzistojnë gjithashtu teknologji të identifikimit të fytyrës dhe sigurisht që ka kamera - e pasme 12MP + 10MP dhe e përparme 7MP. Përveç kësaj, iPad Pro përmban lidhje USB-C, konektor Smart dhe lidhës magnetik. Mbështet teknologjinë Bluetooth 5.0 dhe lidhja e Internetit bëhet përmes WiFi ose 4G LTE. Për më tepër, pajisja ka një sistem të ri operativ iPadOS të instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Busull digjitale/senzor magnetik:
Diagonalja e ekranit:
11
EAN:
190199655539
Face ID:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
247,6
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Kodi:
MY232FD/A
Lansuar:
20. 3. 2020
Lartësia mm:
5.9
Lloji i ekranit:
Retina
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Apple A12Z
Ndriçimi ƒ:
1.8
Ngjyra:
Space Grey
Pesha kg:
0,471
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
264
Rezolucioni i ekranit:
2388 x 1668
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
7
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+10
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
IPadOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, ax, b, g, n
Trashësia mm:
178,5
Ueb kamerë:
USB-C:
Verzioni i Bluetooth:
5
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE