Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular i mençur Huawei P20 Lite, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
237419
Bluetooth:
Prodhuesi:
Huawei
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
268.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 44.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefoni i mençur Huawei P20 Lite përmban një procesor të fuqishëm 8-bërthamor Kirin 659, me 4x 2.36 GHz dhe 4x 1.7 GHz. Procesori mbështetet me 4 GB memorie RAM. Ekrani me prekje 5,84 "LTPS Full HD + ka një rezolucion prej 2280 x 1080 piksela, (me proprocion 18:9). Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet ka 64 GB memorie të brendshme dhe slot microSD.

Për kapjen e imazheve ka dy kamera të pasme me 16 MPx dhe kamera e përparme 16 MPx.

Posedon teknologjitë Bluetooth 4.2 (BLE, aptX, aptX HD), WiFi dhe GPS / Glonass. Ofron lidhshmëri me rrjetet mobile 2G, 3G dhe teknologjinë e përparuar LTE.

Posedon sensor të shenjave të gishtërinjëve, sensori të dritës së ambientit, busulla dixhitale, sensor Hall dhe xhiroskop. Poashtu ka port USB Type-C dhe port 3.5mm. Ky telefon ka bateri prej 3000 mAh, e cila mundëson karikimin e shpejtë 9V / 2A. Sistemi operativ është Android 8 Oreo me ndërfaqen e përdoruesit të EMUI 8.0.

Vlerësimet

Top phone!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6901443316038
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.36
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71.2
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
471
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi i prodhuesit:
SP-P20LDSBOM
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
30
Lansuar:
1. 6. 2018
Lartësia [mm]:
148,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5,84
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Kirin 659 (4x2.36 GHz/4x1.7 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Huawei
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
16
Rezolucioni i kamerës [MP]:
16
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.4

Bashkangjitja Celular i mençur Huawei P20 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE