Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës FOREVER për HTC Desire 12

Kodi i produktit:
245801
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495697424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GSM037830
Lansuar:
28. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonët mobil janë një pjesë e rëndësishme e ditës tonë, kështu që është e rëndësishme që tju kushtojmë vëmendje atyre. Ruani ekranin e telefonit tuaj me Xhamin mbrojtës nga FOREVER. Ai i jep telefonit mbrojtje nga gërvishjet, thyerjet ose nga përplasjet e forta. Ai gjithashtu e mbron pajisjen nga substancat e lëngshme. Në të njejtën kohë xhami është 100% transparent dhe i mundëson ekranit të përgjigjet shumë shpejt në prekje. Xhami nga FOREVER ka një fortësi prej 9H dhe trashësi prej vetëm 0.33mm. Ai është i dizajnuar për HTC Desire 12, dhe mundëson që telefoni juaj të mbahet në xhep afër çelësave dhe elementeve tjera të forta, pa pasur ndonjë problem. Ngjitja e tij është shumë e lehtë, edhe një fillestar absolut nuk do të kishte problem me të. Statistikat: Mbrojtje perfekte për ekranin e telefonit tuaj Xham 100% transparent Ngjitje shumë e lehtë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495697424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GSM037830
Lansuar:
28. 9. 2018
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE