Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës PanzerGlass për Apple iPhone 6, 6s, 7, me kornizë të bardhë

Kodi i produktit:
233739
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724126208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës 0.4 mm PanzerGlass është mbrojtja e përkryer për ekranin e telefonit tuaj të menqur Apple iPhone 6, 6s, 7, nga gërvishtjet ose thyerja e ekranit në rast rënieje. Ai ka aplikim të lehtë dhe të thjeshtë, pa lënë flluska ajri. Poashtu, me sipërfaqen e tij oleophobic, parandalon shenjat e gishtërinjëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5711724126208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
P2620
Lansuar:
28. 3. 2018
Prodhuesi:
PanzerGlass

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE