Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB, 4GB RAM, i kaltër

Kodi i produktit:
246585
Bluetooth:
Pesha [g]:
169
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
339.50 
Ju kurseni : 93.00   (27%)
246.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 41.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përjetoni argëtimin mobil si kurrë më parë. Madhësia 6,26 " e ekranit zë shumicën e pjesës së përparme të telefonit dhe ofron një rezolucion më të gjerë Full HD + 2280 x 1080 piksele, duke dhënë një raport 19: 9. Teknologjia e shfaqjes IPS ofron ngjyra natyrore dhe kënde të gjera shikimi që ju lejojnë të shihni fotot ose shikoni videon nga një kënd i mprehtë.

Sorry, picture description is missing.

Sorry, picture description is missing.

Telefoni i zgjuar i Xiaomi Mi 8 Lite përmban një procesor të fuqishëm 8-core Qualcomm Snapdragon 660 me 4x 2.2 GHz dhe 4x 1.8 GHz, të mbështetur nga 4 GB memorie, duke i dhënë pajisjes performancë të shkëlqyer, dhe 64 GB memorie të brendshme është e disponueshme për sistem dhe të dhëna dhe mund të zgjerohet me kartela microSD. Celulari mbështet teknologjitë WiFi ac dhe GPS / Glonass / BDS dhe lidhjen e celularëve me 2G, 3G dhe teknologjinë më moderne LTE.

Sorry, picture description is missing.

Pajisja mundësohet nga një bateri 3350 mAh me mbështetje Qualcomm Quick Charge 3.0. Sistemi operativ Android me ndërfaqen e përdoruesit të MIUI është i para instaluar.

Sorry, picture description is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
1122331111121212
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,8
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3350
Kodi i prodhuesit:
967940
Lansuar:
13. 10. 2018
Lartësia [mm]:
156,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,26
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 660 (4x2.2 GHz/2x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
169
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2280 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
24
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,5

Bashkangjitja Xiaomi Mi 8 Lite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE