Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xiaomi Mi 8 Pro, 128GB, 8GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
249497
Bluetooth:
Numri i kartave SIM:
2
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
809.50 
Ju kurseni : 380.00   (47%)
429.50 € * Përfshirë TVSH-në
47% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 71.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6941059614418
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.8
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 1900, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74.8
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi:
20898
Lansuar:
19. 11. 2018
Lartësia [mm]:
154,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,21
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
8
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 845 (4x2.8 GHz/4x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
177
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2248 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
20
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,6

Bashkangjitja Xiaomi Mi 8 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE