Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Kodi i produktit:
245777
EAN:
6970244526649
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16028
Lansuar:
28. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
291.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pastrues i sofistikuar i ajrit që shkëlqen në performancë të lartë. Është i përshtatshëm për dhoma të mëdha, me një përmbajtje deri në 60 m2, dhe është e pajisur me një ekran OLED-tregues, i cili shfaq informacionin e pastërtisë së ajrit, dhe poashtu, mbështet teknologjinë WiFi. Pajisja ofron tri drita të ndryshme, dritë të gjelbërt, portokalli dhe të kuqe për orientim më të shpejtë, të cilat automatikisht ndryshojnë ngjyrën e tyre sipas ndryshimit të përmbajtjes të pluhurit PM 2.5. Gjelbër - PM 2,5 <75 mikro g / m3 = cilësi e mirë e ajrit Portokalli - <75 g / m3 = Ndotje e lehtë / Pak e ndotur Red - PM 2,5> 150 mikro g / m3 = ndotje e madhe

Vlerësimet

Kombinimi me i mire çmim/produkt.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526649
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16028
Lansuar:
28. 9. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE