Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë krahu Samsonite QIBYTE, 17.3", e hirtë

Kodi i produktit:
225281
Dimensionet e jashtme:
340 x 505 x 230
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847698316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16N*09006

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Koleksioni i ri i çantave dhe çantave të krahut Samsonite Qibyte ofron kualitetin e lartë, dizajnin, peshën e lehtë, mundësi për sistemimin e aksesorëve dhe mbi të gjitha çmimin e volitshëm, në një. Çanta e laptopit Samsonite Qibyte me madhësi prej 17.3'' iu ofron dy pjesë të ndara. Në pjesën e parë gjendet një xhep me zingjir, dhe një pjesë të ndarë për dokumenta kurse në pjesën e dytë pjesa e ndarë për laptop dhe tablet. Çanta vjen me ngjyrë të hirtë dhe përbëhet nga poliesteri. Pjesa a ndarë për laptop ka dimensione 28.7 x 42.2 x 3.8 cm kurse ajo për tablet 27 x 19 x 1.7 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
340 x 505 x 230
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847698316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16N*09006
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
422
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17.3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Hiri
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
287
Pesha [kg]:
0.9
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE