Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lenovo Classic BP by NAVA, e hirtë

Kodi i produktit:
238039
Dimensionet e jashtme:
430 x 320 x 135
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
1919996847676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LNZGX40M52033

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo Classic BP by NAVA është çantë e lehtë dhe e bukur në të cilën mund ta mbani laptopin tuaj me madhësi 15.6" dhe ta bartni me siguri të plotë kudo që shkoni. Pos kësaj ju do të keni hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e aksesorëve shtesë përbrenda. Produkti është krijuar nga materiali i kualitetit të lartë që parandalon dëmtimin nga goditja apo impakti, ka hapësirën e brendshme të krijuar nga sfungjeri i butë që amortizon impaktin, është e ndarë në 2 pjesë të në mes dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
430 x 320 x 135
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
1919996847676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LNZGX40M52033
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
0.75
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE