Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

ALCATEL 3C 5026D, 1GB RAM, 16GB, e artë

Kodi i produktit:
229594
Bluetooth:
Prodhuesi:
ALCATEL
Memoria operuese [GB]:
1
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK8321 (4x1.3 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 19.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Alcatel sjellë telefonin e ri me ekran të gjerë 18: 9. Ai ju ofron të gjitha karakteristikat që ju i prisni nga një telefon i mençur, duke përfshirë lexuesin e shenjave të gishtave. Ai vjen me 2 kamera. Kamera e pasme 8MP që shkrep foto deri në 13megapiksel, përmban edhe opsionin e Auto Fokusit. Kamera shkrep foto dhe video të kualitetit shumë të lartë. Kamera e përparme vjen me 5MP, e shkëlqyer për biseda me kamerë ose foto selfie. Ju telefonin tuaj mund ta hapni në mënyrë më të shpejtë por gjithashtu më të sigurtë, falë lexuesit të shenjave të gishtave (FingerPrint) i cili gjendet në pjesën e pasme të telefonit. Me Alcatel 3C 5026D ju asnjëherë nuk do të keni problem nëse keni 2 kartela SIM. Ai ka 2 porta për këto kartela, kështu që ju mund të përdorni një telefon për numrin personal dhe atë të biznesit. Telefoni ka një ekran me prekje(touch) prej 6" në madhësi i cili ka rezolucion të lartë HD me 1440 x 720 piksela. Ai përbëhet nga një procesor 1.3GHz me 4 bërthama. 1GB RAM memorie dhe 16GB memorie të brendshme me mundësi rritjeje përmes çipave microSD. Mbështet valët e internetit 2G dhe 3G. Pajisja gjithashtu është e pajisur me Bluetooth dhe Wi-Fi, GPS dhe portë microUSB. Ka një sensor të dritës. Telefoni ka një bateri prej 300mAh e cila është e karikueshme. Ai vjen me sistemin operativ Android 7 Nougat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
4894461752631
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
76
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
300
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi:
5026D-2CALE11
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
15
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
161
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
Micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Memoria operuese [GB]:
1
Memorie e brendshme [GB]:
16
Modeli i procesorit:
Mediatek MTK8321 (4x1.3 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
169
Prodhuesi:
ALCATEL
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1440 x 720
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
8
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
7.9

Bashkangjitja ALCATEL 3C 5026D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE