Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL Charge 4, i zi

Kodi i produktit:
246958
Bateri të integruar: :
Ngjyra:
Zezë
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjoni muzikë me stil falë altoparlantit JBL Charge 4. Ky altoparlant unik ka performancë dhe zë të shkëlqyer, dhe gjithashtu është rezistent ndaj ujit. Falë këtyre performancave ju mund ta merni atë kudo me vete. Pajisja ka një bateri prej 7500mAh Li-ion e karikueshme që ju mundëson deri në 20 orë dëgjim muzike. Karikimi është shumë i shpejtë dhe i lehtë, me anë të një porte USB. Pasi që ky kapacitet është me të vërtetë më se i mjaftueshëm, ju mund ti karikoni pajisjet tjera me anë të portit të USB. Altoparlanti ka një varg frekuencash prej 60Hz deri në 20kHz. Ju mund të luani muzikën e preferuar me anë të Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281939990
Fuqia totale RMS [W]:
30
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6925281939990
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
16. 10. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Zezë
Operim me anë të baterisë:
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
965
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm

Bashkangjitja Altoparlant JBL Charge 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE