Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant LG SK1, 2.0, e zezë

Kodi i produktit:
238835
EAN:
8806098157037
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për monitor, për TV
Trashësia [mm]:
94
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG SK1 është altoparlant me "soundbar" dizajn që ju sjell balancën e përsosur të zërit të kualitetit të lartë dhe bass-it të fuqishëm. Nëpërmjet platformës LG Sound Sync ju mund ta lidhni altoparlantin me televizorin LG nëpërmjet kabllos optike. Produkti ka 40 W, është kombinuar me teknologjinë Dolby Digital për t'ju sjellur zë kumbues dhe të pastër, mban teknologjinë Bluetooth që ju mundëson të lidhni pajisjet tjera për të lëshuar muzikë dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806098157037
Fuqia totale RMS [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
650
Kodi i prodhuesit:
SK1
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
22. 6. 2018
Lartësia [mm]:
79
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për monitor, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
2
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Trashësia [mm]:
94
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlant LG SK1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE