Altoparlant Niceboy SOUNDtube Black Edition, i zi

Kodi i produktit:
240643
Bateri të integruar: :
Mikrofon:
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant modern që lidhet me pajisjen amë me anë të teknologjisë Bluetooth. Përfshin një altoparlant 45 mm me fuqi prej 2 x 5 vat, ndjeshmëria e altoparlantit është 90 dB dhe diapazoni i frekuencës është 90 Hz deri në 20 kHz. Bateria e fuqishme mundëson operim deri në 7 - 9 orë. Ka ndërfaqe: Bluetooth, ka USB për rimbushje dhe vend të kartës microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8594182423372
Fuqia totale RMS [W]:
10
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
205
Kodi i prodhuesit:
Sound-tube-bl
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Zezë
Operim me anë të baterisë:
Pesha [g]:
480
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Niceboy
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
60

Bashkangjitja Altoparlant Niceboy SOUNDtube Black Edition edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE