Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Sony HT-SF200, 2.1, zezë

Kodi i produktit:
231153
EAN:
4548736066908
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
95
Teknologjia:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi Sony HT-SF200, 2.1 kanalësh me zërim S-Force Pro Front Surround që kursen hapësirë, dhe lidhet lehtë me televizorin tuaj nëpërmjet HDMI ARC dhe Bluetooth. Sistemi mund të luajë muzikë nëpërmjet USB ose përmes transmetimit të valëve. Subwoofer i integruar jep bas të thellë, ndërsa zërimi S-Force PRO Front Surround krijon një tingull masiv dhe të mirë. Ka fuqi totale prej 80 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736066908
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
580
Kodi i prodhuesit:
HTSF200.CEL
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
20. 2. 2018
Lartësia [mm]:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
2.3
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia [mm]:
95
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony HT-SF200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE