Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant me inteligjencë artificiale Amazon Echo 2, i hirtë

Kodi i produktit:
226647
EAN:
841667169699
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Amazon Echo 2nd grey
Lansuar:
29. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Amazon vjen me një inteligjencë të re artificiale - Alexa, e cila u përgjigjet pyetjeve, ofron informacione, ndez dritat, shton listat e blerjeve për porosi në Amazon dhe luan muzikë për miliona njerëz. Altoparlanti ka 7 mikrofona për marrjen e përsosur të zërit. Ai ofron këto shërbime: u përgjigjet pyetjeve, lexon libra dhe lajme audio, ju informon për motin, trafikun, bizneset lokale dhe rezultatet e sportit, kontrollon dritat, termostatët si dhe shumë shërmbime tjera pa pasur nevojë t'i përdorni duart tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
841667169699
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Amazon Echo 2nd grey
Lansuar:
29. 11. 2017
Prodhuesi:
Amazon
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com

Bashkangjitja Altoparlant me inteligjencë artificiale Amazon Echo 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE