Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Amazon Echo Dot, gjenerata e 3-të, i hirtë

Kodi i produktit:
261045
EAN:
8416671680366
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1249-A
Lansuar:
17. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e 3-të e Amazon Echo është edhe më e mirë. Veçanërisht dizajni, i cili tani është më kompakt dhe altoparlanti është përmirësuar, kështu që ju mund të shijoni një përvojë më të mirë të zërit. Amazon vjen me inteligjencën artificiale, Alexa. Alexa është qendra e një altoparlanti të thjeshtë të mençur që lidhet lehtësisht me internetin. Alexa i përgjigjet pyetjeve, ndez dritat e zgjuara, shton listat e blerjeve, urdhëron Amazon dhe luan muzikë për miliona njerëz. Me një grup të mikrofonëve që shuajnë zhurmën, Alexa gjithmonë ju dëgjon. Ai mund të të dëgjojë edhe nga dhoma tjetër, madje edhe gjatë muzikës. Gjithashtu, ai ju informon për motin, trafikun, bizneset lokale dhe rezultatet e sportit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8416671680366
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1249-A
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
Amazon
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE