Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat fotografik - Nikon Coolpix A10

Kodi i produktit:
184427
Apertura maksimale e lentes:
3,2
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotografia bëhet shpejt dhe lehtë, falë kamerës Coolpix nga Nikon A10. Kjo mrekulli e vogël është partner i përkryer për dokumentimin e përvojave tuaja nga jeta dhe përreth. Harrojeni shkrepjen me smartphone dhe shtoni fotove tuaja një nivel më të lartë me këtë kamerë të përshtatshme dhe intuitive. Të shkrepësh fotografi me Coolpix A10 do të jetë e thjeshtë dhe dizajni e bën kamerën në kapje të rehatshme, e cila e rrit stabilitetin e mbajtjes së kamerës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,2
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089487412
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
23
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,6
Kodi i prodhuesit:
VNA982E1
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
1 600
Ngjyra:
Kuq
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
96,4 × 59,4 × 28,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
160
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Aparat fotografik - Nikon Coolpix A10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE