Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastiera SteelSeries Apex 150

Kodi i produktit:
172212steel
EAN:
5707119032766
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
156
Teknologjia:
USB-A
Renditjashfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 
Ju kurseni : 13.00   (17%)
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera SteelSeries Apex 150 është e dizajnuar posaçërisht për lojëtarë të cilët duan të reagojnë me super shpejtësi e të mos humbasin asnjë detaj. Kjo tastierë është tejet e hollë me dizajn standard të rradhitjes së shkronjave, US, dhe me ndriçim që transformon çdo lojë që luani.

SteelSeries Apex 150 si pjesë përbërëse ka taste të hollë, të pozicionuar në mënyrë të përsosur me ndjeshmëri superiore dhe rezistent ndaj lëngjeve. Veçori e kësaj tastiere janë tastet anti-ghositng të cilët mundësojnë operimin e 24 funksioneve në të njejtën kohë dhe qëndrueshmëria deri në 20 milion klikime. Kjo tastierë vjen me lartësi prej 42mm dhe peshë 1.06 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia mm:
463
Kodi:
64666
Lansuar:
29. 9. 2017
Lartësia mm:
42
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pesha [g]:
1065
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditjashfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
156
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE