Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M1, 8GB, 256GB, 8-bërthamësh GPU, i argjendë (M1, 2020)

Kodi i produktit:
318081
Besueshmëria:
100 %
Ndriçimi cdm2:
500
Ueb kamerë:
Trashësia mm:
212,4
Thunderbolt:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,292.50 
Ju kurseni : 93.00   (7%)
1,199.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
13
EAN:
194252166949
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
20
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 8-bërthama
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Raporti i shikimit:
16:10
Renditjashfaqja:
SK
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE