Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Steelseries Arctis 1, e zezë

Kodi i produktit:
562184steel
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
E rregullueshme, mund të largohet lehtësisht
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
STEELSeries

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje për gaming me zë të pastër e kumbues, të cilat vijnë dizajn modern e tejet të qëndrueshëm si dhe çmim të volitshëm. Funksionojnë në frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë impedancë 32 Ohms dhe ndjeshmëri 100 dB. Janë të lehta në peshë prandaj mund t'i merrni me vete kudo, si dhe kanë mikrofon që mund ta hiqni kur të doni. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3+
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
61427
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
15. 6. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
E rregullueshme, mund të largohet lehtësisht
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Platforma:
PC, PS4, Switch, XONE
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE