Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

ASUS SDRW S1-LITE, i zi

Kodi i produktit:
211776
DualLayer:
Shkrues:
Trashësia [mm]:
210
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 
Ju kurseni : 31.00   (23%)
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ka të kombinuar funskionet e tri pajisjve, si DVD-ROM, altoparlant dhe amplifikator për kufje. Me të ju mund të transferoni dhe të lexoni të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM dhe CD-R / RW me shpejtësi transferimi deri në 4, 5, 6, 8, 24x dhe leximi deri në 4, 5, 8, 10, 16, 24x (varësisht nga lloji i disqeve). Asus, poashtu, bënë leximin dhe transferimin e të dhënave edhe në M-Disc.

Karta e zërit ka ndjeshmëri 114dB, shtrirje të frekuencës deri 10 Hz – 48 kHz dhe rezistencë të plotë 600 O, gjë që mundëson prodhimin e zërit të qartë e kumbues. Në mënyrë që të përdoret me pajsije tjera, ASUS, mund të konektohet me port dalës S /PDIF dhe përmes 5 porteve audio 3.5mm, kurse lidhja me kompjuter bëhet me anë të USB 2.0.

Veçanti e kësaj pajisje është edhe përdorimi i softuerëve CyberLink Power2Go dhe PowerBackup 5.2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
169
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD01W0-M29000
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
590
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja ASUS SDRW S1-LITE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE