Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Duracell për Nikon EN-EL19

Kodi i produktit:
151740
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190134870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DR9963

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Bateritë me litium të Duracell ofrojnë një kapacitet prej 700 mAh dhe një voltazh operues prej 3.7 V duke i bërë kështu bateritë më të mira alternative për Nikon EN-EL19. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Nikon të aparateve digjitale. Pesha 14 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
5055190134870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
DR9963
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE