Bateri Eaton për UPS 12V/7Ah

Kodi i produktit:
238241
EAN:
8595669500333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
151
Kodi i prodhuesit:
BAT-CSB-12V-7Ah
Lansuar:
15. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eaton është e mirënjohur në prodhimine baterive kualitative dhe të qëndrueshme që do ju mundësojnë t'i përdorni kutiat e rrymës me efiçiencë dhe mbrojtje maksimale. Në këtë rast ajo sjell baterinë për UPS me 12 voltazh dhe 7Ah fuqi. Bateria mund të përballoj deri në 260 cikle dhe ka jetëgjatësi deri në 5 vjet. Produkti është përshtatur për pajisjetaton Protection Station - 650 - 1 copë, Eaton 3S - 700 - 1 copë, Eaton Ellipse ECO - 650 - 1 copë, - 1200 - 2 copë, Eaton Ellipse MAX - 600 - 1 copë, - 850 - 1100-2 copë, Eaton 5110 - 700-1 copë - 1000-2 copë, Eaton 5115 Tower - 750-2 copë, Eaton 5130 - 1250-4 ks - 2500 - 6 copë, Eaton Evolution - 850-2 copëEaton Evolution S - 1250-4 ks - 2500 - 6 copë, Eaton 5PX - 1500-4 copë, Eaton 9130 Tower - 5000-20 copë- 6000-20 copë, Eaton 9130 EBM Tower - 6000-2 x 20 copë. Eaton EX - Eaton 9SX - 8000 - 20 copë, - 11000 - 20 copë, Eaton 9SX EBM - 11000 - 20 copë, Eaton EX RT - 5000 - 20 copë, - 1000 - 3 copë, - 2200 - - 7000 - 20 copë dhe Eaton EX RT EXB - 7000 - 20 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595669500333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
151
Kodi i prodhuesit:
BAT-CSB-12V-7Ah
Lansuar:
15. 6. 2018
Lartësia [mm]:
98,6
Pesha [kg]:
2.4
Prodhuesi:
Eaton
Trashësia [mm]:
64.8

Bashkangjitja Bateri Eaton për UPS 12V/7Ah edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE