Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton Olympus Li-30B, 645mAh

Kodi i produktit:
126076
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
645
Kodi i prodhuesit:
PT1030

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Paton është prodhues Evropian i baterive dhe kamerave digjitale, laptopëve dhe pajisjeve të tjera teknologjike. Këto pajisje përdoren intensivisht nga të gjithë ne, andaj edhe konsumojnë sasi të konsiderueshme të energjisë. Kështu, kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese, e cila do të zgjasë kohën e punës me pajisjen tuaj deri në dy herë. Kjo bateri kualitative prej 645mAh ka kapacitet të njëjtë me baterinë origjinale nga prodhuesi Olympus Battery Li-30B, me të cilën është plotësisht e përputhshme. Bateria mund të përdoret për pajisjet Olympus Mju Mini Digital, Digital S dhe Stylus Verve Digital.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260218591493
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
645
Kodi i prodhuesit:
PT1030
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Opsionale
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE