Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Cooler Master MasterWatt 750W

Kodi i produktit:
621062kom
EAN:
4719512062432
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512062432
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE