Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair VS 650W Builder CP-9020172-EU

Kodi i produktit:
943986kom
Besueshmëria:
97 %
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Prodhuesi:
Corsair
Prizë për rrymë:
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/20A-130W), +12V (52A-624W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 5.00   (6%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

VS650 siguron performancë të garantuar 650W. Me një hyrje universale, burimi është i pajisur me qark me komponentë që tolerojnë një gamë të gjerë të tensionit të rrjetit (100-240 VAC). Ka certifikimin 80 PLUS, i cili siguron një efikasitet minimal prej 80%. Burimi përputhet me standardin ATX 12V dhe siguron mbrojtje nga mbitensioni, nëntensioni, qarku i shkurtër dhe nga nxehja e tepërt. Ai ofron lidhje: 1x 20 + 4-pin, 1x 4 + 4 pin, 2x 6 + 2-pin, 7x SATA, 2x Molex, 1 x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
8435910333291
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
CP-9020172-EU
Lansuar:
6. 2. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/20A-130W), +12V (52A-624W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE