Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i rrymës 1stCool Economic 350W

Kodi i produktit:
245617
EAN:
8594192890010
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-350P-12

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizues me energji elektrike ka një fuqi prej 350 W, funksion të ulët të zhurmës së bashku me fan që nuk dëgjohen 120mm, mbrojtjen e plotë të qarkut OVP, OCP, OPP, SCP, UVP, gjatësia bazë e kabllit 400mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890010
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-350P-12
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (2x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Pasiv
Prodhuesi:
1stCool

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE