Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Buton Wireless Honeywell DCP711G për zile, hiri

Kodi i produktit:
275011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Butoni i rrumbullakët wireless. Tregues LED. Funksioni Secret Tap - mund të vendosni melodi të ndryshme. Teknologjia Honeywell ActiveLink ju lejon të lidhni zilen e derës me sistemet e shtëpisë së sigurisë Honeywell. Lehtë për tu instaluar. Shkalla e mbrojtjes IP55. Gama wireless deri në 200 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE