Çantë e laptopit DICOTA Slim Case Plus EDGE, 13.3", e zezë

Kodi i produktit:
231784
Dimensionet e jashtme:
360 x 250 x 60
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158666968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D31516

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bartni laptopin, aksesorët e tij dhe të gjitha gjësendet esenciale me siguri dhe lehtësi të plotë nëpërmjet çantës Case Plus EDGE nga Dicota. Aksesori mund të mbaj laptop me madhësi diagonale prej 13.3", është krijuar nga poliesteri që është super i qëndrueshëm, mban një rrip për krahëror si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
360 x 250 x 60
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158666968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D31516
Lansuar:
7. 3. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
30
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
230
Pesha [kg]:
0.5
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE