Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit RivaCase 7991, 13.3", e vjollcë

Kodi i produktit:
231238
Dimensionet e brendshme [mm]:
325 x 240 x 25
Dimensionet e jashtme:
405 x 380 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

RivaCase 7991 është çantë e dorës i krijuar nga lëkura artificiale dhe poliesteri që ju mundëson të bartni laptopin tuaj me madhësi 13.3" me siguri të plotë ndaj gërvishtjeve, pluhurit lagështisë apo dëmtimeve të tjera të jashtme. Hapësirë të mjaftueshme Hapësira kryesore e çantës ju mundëson të ruani laptopin ndërsa 2 hapësirat shtesë në pjesët anësore ju mundëson të ruani aksesorët, dokumentet apo tabletën. Poashtu, në pjesën e brendshme, gjindet një hapësirë me zinxhir për ruajtjen e celularit apo çelësave. Dizajn kualitativ Rripat e gjatë të dorës ju mundësojnë të bartni çantën me lehtësi në dorën apo krahërorin tuaj. Hapja dhe mbyllja e lehtë e çantës ju mundëson t'ju qaseni aksesorëve tuaj me shpejtësi. Poashtu çanta vjen me ngjyrë të bukur të kuqe me dizajn klasik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
325 x 240 x 25
Dimensionet e jashtme:
405 x 380 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403573327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RC-7991-R
Lansuar:
23. 2. 2018
Lloji:
Çantë dore
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Materiali:
Polister, poliuretan
Ngjyra:
Kuq
Pesha [kg]:
0,72
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE