Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë HP ENVY Urban për laptop 14", e zezë

Kodi i produktit:
253842
Dimensionet e jashtme:
480 x 390 x 97
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0192018781009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3KJ74AA#ABB

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni komoditetin e fundit kur shkoni në punë. lëkurën e vërtetë të mbajtësve dhe çantën e hollë dhe të qëndrueshme ndaj motit. Gjithashtu përfitoni nga qasja e lehtë dhe aftësia për të organizuar gjithçka për përdorim të përditshëm me sistemin e mbylljes magnetike dhe ndarjet anësore. Çanta HP ENVY është e dizajnuar për laptopët deri në 14 " dhe ka ngjyrë të zezë, si dhe është i qëndrueshëm ndaj motit. Dimensionet 480 x 390 x 97 mm Pesha 1,09 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
480 x 390 x 97
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0192018781009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3KJ74AA#ABB
Lansuar:
6. 2. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.09
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE