Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Xiaomi Mi Business, e zezë

Kodi i produktit:
232203
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15933
Lansuar:
8. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta shpine elegante me tre shtresa, vëllim prej 17 litrash, material të papërshkueshëm nga uji, e cila ka tre ndarje për të ruajtur një laptop 15.6 " dhe artikuj personalë, duke përfshirë shishe lëngjesh. Zinxhirët e dyfishtë të papërshkueshëm nga uji mbyllin çantën dhe lejojnë qasje të shpejtë tek gjërat. Një ndihmës i shkëlqyeshëm kur udhëtoni është një rrip për bashkimin e saj në valixhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15933
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE