Çantë Mi Business, zezë

Kodi i produktit:
232203
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15933
Lansuar:
8. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta elegante me tre shtresa 17 litërshe, e bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji, ka tre ndarje për të mbajtur një laptop 15.6 " dhe artikuj personalë. Poashtu ka vend për shishe, ka një rripa që përshtatën mirë në shpinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15933
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE