Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Xiaomi Mi City, e kaltër e errët

Kodi i produktit:
232204
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15937
Lansuar:
8. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë praktike me një dizajn të thjeshtë dhe elegant, përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo veshje dhe mund të jetë një shtesë e këndshme për stilin tuaj personal. Ajo sjell jo vetëm mbrojtje të përsosur për pajisjet dhe sendet personale, por gjithashtu një pasqyrë të stilit tuaj. Kjo çantë shërben për të bartur në mënyrë të sigurtë një laptop me diagonale deri në 14 ". Ajo ka 4 ndarje që mund të përdoren për të ruajtur sendet personale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15937
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Ngjyra:
E kaltër e errët
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE