Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Mi City, kaltër

Kodi i produktit:
232204
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15937
Lansuar:
8. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta Mi City Çanta praktike me një dizajn të thjeshtë dhe elegant përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo veshje dhe mund të jetë një plotësues i këndshëm për stilin tuaj personal. Ai sjell jo vetëm që mbron pajisjet dhe sendet personale, por gjithashtu është shumë e rehatshme. Hapsirë për ruajtje të gjërave Çanta ka 4 ndarje, një xhep i mbushur për laptop dhe 3 ndarje të tjera janë të përshtatshme për ruajtjen e sendeve të përditshme si çelësa, telefoni, portofoli ose fletore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
15937
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Ngjyra:
E kaltër e errët

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE