Çantë Mi City Sling, 15", e hirtë

27.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29€ në muaj  

232208
3 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 175 x 80
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6970244526434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
15939
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15
Ngjyra:
Hirtë e çelët
Prodhuesi:
Xiaomi

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera