Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për GoPro (Bag Pack)

Kodi i produktit:
133496
EAN:
1853230009652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABGPK-005
Lansuar:
23. 8. 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoPro është prodhues i kamerave dhe aksesorëve të zhvilluar posaçërisht për sportet ekstreme. Këto kamera kanë cilësi të lartë incizimi dhe ndërtim të qëndrueshëm për përdorim në aktivitete në natyrë. Në këtë rast sjellë çantë GoPro e cila shërben, për klasifikim dhe mbrojtje të kamerave GoPro dhe aksesorëve të tyre. Pakoja përmban 5 çanta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1853230009652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABGPK-005
Lansuar:
23. 8. 2013
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE