Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çanta GoPro Bag Pack (5 copë)

Kodi i produktit:
133496
EAN:
1853230009652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABGPK-005
Lansuar:
23. 8. 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoPro është prodhues i kamerave dhe aksesorëve të zhvilluar posaçërisht për sportet ekstreme. Këto kamera kanë cilësi të lartë inçizimi dhe ndërtim të qëndrueshëm për përdorim në aktivitete në natyrë. Në këtë rast sjell çantën GoPro Bag Pack e cila shërben për klasifikim dhe mbrojtje të kamerave GoPro dhe aksesorëve të tyre. Pakoja përmban 5 çanta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1853230009652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABGPK-005
Lansuar:
23. 8. 2013
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE