Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë RivaCase 8035. 15,6", e zezë

Kodi i produktit:
231239
Dimensionet e brendshme [mm]:
400 x 285 x 45
Dimensionet e jashtme:
410 x 290 x 55
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403570883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një cantë të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur RivaCase. Ky produkt mundëson bartjen e aksesorëve të ndryshëm dhe po ashtu ka vend për tablet ose pajisje të tjera elektronike. Njëkohësisht ofron qëndrueshmëri të lartë dhe siguri për gjësendet që futen brenda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
400 x 285 x 45
Dimensionet e jashtme:
410 x 290 x 55
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403570883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RC-8035-B
Lansuar:
23. 2. 2018
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,39
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE