Çantë Solight 13,3, e kaltër

Kodi i produktit:
223293
Dimensionet e brendshme [mm]:
345 x 45 x 245
Dimensionet e jashtme:
350 x 50 x 250
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8592718021092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta elegant e bërë me material cilësor përputhet me një madhësi laptopi prej 13.3 "me përmasa të brendshme prej 34.5 x 4.5 x 24.5 cm dhe përmasat e jashtme prej 35 x 5 x 25 cm. Xhepi i jashtëm ofron një hapësirë solide për gjërat që duhet të keni gjithmonë në dorë, ku ju mund të vendosni në mënyrë të përshtatshme blloqe, stilolapsa, çelësa, adapter dhe më shumë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
345 x 45 x 245
Dimensionet e jashtme:
350 x 50 x 250
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8592718021092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1N08B
Lansuar:
30. 9. 2017
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Solight

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE