Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Graphite

Kodi i produktit:
301147
Auto fokus:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2778 x 1284
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,437.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 239.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Barometër:
Beidou:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
EAN:
1942520209511
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 1900, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
78,1
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
3 687
Karikim pa kabllo:
Kodi:
MGD73CN/A
Kompas dixhital (sensor magnetik):
Lansuar:
14. 10. 2020
Lartësia mm:
160,8
LiDAR skener:
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
ESIM, nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Apple A14 Bionic
Ndriçimi ƒ:
1,6, 2, 2,4
Ngjyra:
Graphite
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Pesha g:
226
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
458
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2778 x 1284
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
12
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+12+12
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Apple iPhone 12 Pro Max
Sistemi operativ:
Apple iOS
Slowmotion 1080p FPS:
240
Slowmotion 2160p FPS:
60
Stabilizues imazhi:
Elektronik, optik
Standardet e celularit:
5G, GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
7.4
Verzioni i Bluetooth:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE